Isparta Şehir Hastanesinde Isparta, Antalya, Afyon illeri Bölgesel Değerlendirme Toplantısı yapıldı.
08 Temmuz 2018

ISPARTA-ANTALYA-AFYON İL DEĞERLENDİRME TOPLANTISI ISPARTA ŞEHİR HASTANESİ’NDE YAPILDI.
Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen Isparta-Antalya-Afyon İl Değerlendirme toplantısı Isparta Şehir Hastanesi’nde yapıldı.
Isparta-Antalya-Afyon Hastaneleri Hastane yöneticileri, idari birimlerin sorumluları, tıbbi ve medikal birim sorumlularının katıldığı toplantıda açılış konuşmalarının yapan Isparta İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet KARAKAYA, tüm katılımcılara katılımları için teşekkür ederek, herkese katkısı olacak bir gün geçirmelerini diledi. 
 Prof. Dr. Murat ALPER programa katılanlara teşekkür ederek, sağlık hizmet sunumunun gerçek muhatapları olarak karşılıklı bilgi alışverişinin olacağı bir gün geçirileceğini temenni ettiğini söyledi. ALPER, Kardeş şehir hastaneleri uygulamasına vurgu yaparak, uygulamanın hastanelere katkısının önemli olduğunu ve  bu tarz bölgesel toplantıların verimli olduğu hususunu dile getirdi. 
Genel Müdür Yardımcısı Selim BENER;  Sağlık camiasının bir neferi olmaktan gurur duyduğunu belirterek, Sağlıkta gelinen noktada yurtdışında verilen tüm sağlık  hizmetlerinin ülkemizde de veriliyor   olmasının gururunu yaşıyorum” diyerek sağlık hizmetlerinde gelinen noktayı vurguladı. BENER;” programda emeği geçen başta Genel Müdürümüz ve katkısı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” diyerek  konuşmalarını tamamladı.
Yaptığı konuşmada tüm katılımcılara teşekkür eden Isparta Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. F. Ruşen KESKİN: Hastanemiz açılalı yaklaşık 15 ay oldu, sağlık alanında dönüşümün bir parçası olmak, hizmet etmek bizlere onur veriyor. İnşallah yakın zamanda daha güzel işler başaracağız diyerek  verimli bir gün geçirilmesi temennisinde bulundu. 
Isparta-Afyon-Antalya illerinden katılımcılara eş zamanlı oturumlarla yapılan bilgilendirme sunumlarının ardından katılımcılara Isparta Şehir Hastanesi tıbbi ve idari birimleri gezdirilerek hastanenin hizmetleri ve işleyişi hakkında bilgilendirmeler yapıldı.
Program karşılıklı fikir alışverişleriyle  sona erdi.

  • ısparta sağlık hiz1.jpg
  • ısparta sağlık hiz..jpg
  • ısparta sağlık hiz2.jpg
  • 3.jpg
  • ısparta sağlık hiz3.jpg
  • 5.png
  • 4.jpg
  • 2.jpg
  • 1.jpg