İLMEK İLMEK SEVGİSİNİ İŞLEYEN GİZLİ KAHRAMANIMIZ…
21 Şubat 2019

İLMEK İLMEK SEVGİSİNİ İŞLEYEN GİZLİ KAHRAMANIMIZ…
Isparta’da yaşayan memur emeklisi Fatma Tevekkül KAREDEMİR 2 yıl önce her gün bir çocuk kazağı örmeye başladı. Ördüğü çocuk kazağını takım haline getirip özel paketleyip aylık olarak hastanemizde ihtiyacı olan çocuklara dağıtılmak üzere Sosyal Hizmet Birimimize bağışlamaya başladı. 
2 Yıldır düzenli olarak bağışını yapan Fatma Hanım hastanemiz sosyal hizmet birimini bu ayda ziyaret ederek hazırladığı hediye paketlerinin dağıtılması için bıraktı.
Ördüğü kazakların her ilmeğini Kelime-i Tevhid’le işlediğini anlatan Fatma Hanım ; “memur emeklisiyim, emekli olduktan sonra çocuklar için böyle bir şey yapmaya karar verdim. Kazakları ördükten sonra altına uyacak kız ve erkek çocuklara uygun kıyafetleri de alıp yıkayıp ütüleyerek paketler haline getirdim. Isparta Şehir Hastanesi Sosyal Hizmet Birimine gelerek amacımı anlattım. Onlarda getirdiğim hediyeleri durumu iyi olmayan çocuklarımıza hediye etmeye başladılar. İnşallah çocuklar mutlu oluyorlardır. Ben bunu yapmaktan çok mutlu oluyorum ve yapmaya da devam edeceğim.” Diye konuştu.
2 yıldır Fatma Hanım’ı belli aralıklarla paketlerini bırakıp giden hayırsever bir gizli kahraman olarak bildiklerini belirten sosyal hizmet birimimiz ;” ismini bile bilmiyorduk Fatma Hanım’ın çünkü vermek istememişti. Ama amacını belirttiği için biz hastanemizde yatan ihtiyacı olan çocuklarımıza onun adına hediyelerini ulaştırdık. “ dedi.

  • sosyal proje.jpg
  • sosyal proje1.jpg
  • sosyal proje2.jpg