Hastanemizde hemşireler günü kutlama programı yapıldı
12 Mayıs 2023

Hastanemizde hemşireler günü kutlama programı yapıldı.

Programa Isparta İl Vali Yardımcımız Cemil KILINÇ  Isparta İl Sağlık Müdür Vekili Dr.M.Nazif AYDIN, SDÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ferdi BAŞKURT ,Başhekimimiz Opr.Dr.M.Zafer DİRİK, İlimiz Kurum yöneticileri ile hemşireler ve çalışanlarımız katıldı.
Programda ,Türk Hemşireler Derneği Isparta İl Temsilcisi Helma APAYDIN yaptığı konuşmada; hemşirelik mesleğinden ve deneyimlerinden bahsederek tüm meslektaşlarının günlerini kutladılar.
SDÜ Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof.Dr.Emel TAŞÇI DURAN yaptığı konuşmasında hemşireliği anlatarak tüm meslektaşlarının günlerini kutladılar.
Şehir Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcımız Nazan ÖZKAN hemşireliğin özveriyle yapılan bir meslek olduğunu ifade ettiği konuşmasında tüm meslektaşlarının gününü kutladılar.
Şehir Hastanesi Başhekimimiz Opr.Dr.M.Zafer DİRİK yaptığı konuşmada; hastanemizde çalışan tüm meslek mensuplarına ve hemşirelere  çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.
Isparta İl Sağlık Müdür Vekili Dr.M.Nazif AYDIN  Isparta Şehir Hastanesinin geldiği başarılı noktadan bahsederek  tüm sağlık mensuplarına ve hemşirelere fedakarca çalışmalarından dolayı  teşekkür ederek günlerini kutladılar.
SDÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ferdi BAŞKURT Yaptığı konuşmasında hemşirelik mesleği ile bilgi vererek çalışmalarından dolayı hemşirelere teşekkür ederek günlerini kutladılar.
Isparta İl Vali Yardımcımız Cemil KILINÇ ilimizde çalışan tüm sağlık personeline özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek hemşirelerimizin günlerini kutladılar.  
Programda  emektar Hemşire Birgül AKÖZ , Ebe Dursun TOPRAK ,Hemşirelik hocası Halime HACIİSMETOĞLU na çalışmaları için teşekkür edilerek plaketleri verildi.
Hemşirelerimizin hazırladığı video sunumları ve konuklarımızın konuşmalarının ardından Ney dinletisi ile ve hemşirelik öğrencilerinden oluşan tiyatro ekibinin hazırladığı tiyatro gösterisi ile devam eden program hastanemiz Psikiyatri servisi tarafından hazırlanan serginin gezilmesi ve teşekkür konuşmaları ile son bulmuştur.

kare-şablon-sosyal-şabon-1.jpg
kare-şablon-sosyalşablon-2.jpg
kare-şablon-sosyal-şablon-3.jpg
kare-şablon-sosyal-şablon-4.jpg
kare-şablon-sosyal-şablon-5.jpg
kare-şablon-sosyal-şablon-6.jpg
kare-şablon-sosyal-şablon-9.jpg
kare-şablon-sosyal-şablon-8.jpg
kare-şablon-sosyal-şablon-7.jpg